Rádiofrekvencia

Rádiofrekvencia – neinvazívny lifting tváre
Okamžitý efekt omladenia tváre je viditeľný už po prvom ošetrení. Rádiofrekvencia – špeciálne ošetrenie ochabnutej pokožky tváre pôsobí ako prirodzený lifting a navracia pokožke hebkosť, pružnosť a pevnosť tam, kde ju najviac potrebuje. Vďaka zvýšenej teplote dochádza k zrýchleniu metabolického cyklu, stimulácii a aktivácii fibroblastov, zvyšuje sa produkcia z kozmetologického hľadiska tak dôležitého kolagénu a elastínu.

Rádiofrekvencia – Neinvazívny lifting tváre – Účinky a výhody ošetrenia:

Okamžité a trvalé spevnenie pokožky tváre, krku a dekoltu
Celkové výrazné omladenie tváre
Viditeľné vyhladenie vrások a nedokonalostí pleti
Viditeľné zníženie podielu tuku
Vysoká účinnosť v prekrvení a okysličení pleti
Uvoľnenie tvárového svalstva a príjemná relaxácia
Skutočne bezpečné ošetrenie
Neinvazívna metóda – nenarúšame integritu pokožky – žiadne jazvy a žiadna doba potrebná na zotavenie po ošetrení
Presné zacielenie na ošetrovanú oblasť
Krátky čas potrebný na ošetrenie – možné absolvovať kedykoľvek počas dňa
Pre klienta veľmi príjemné ošetrenie
Relaxačný účinok

BYAS BODY LIFTER

BYAS BODY LIFTER je určný pre širokú verejnosť vo viacerých využitiach a to: 
1,NA ODSTRÁNENIE TUKOVÝCH VANKÚŠIKOV
2,NA CHUDNUTIE Z PROBLEMATICKýCH OBLASTÍ
3,NA EFEKTÍVNE ODSTRÁNENIE CELULITÍDY 
4,SYSTEMATICKÉ SŤAHOVANIE KOŽE PO CHUDNUTÍ
5,CIELENÉ POSILŇOVANIE HĹBKOVÉHO SVALSTVA

ODSTRÁNENIE TUKOVÝCH VANKÚŠIKOV : Vďaka špecifickej stimulácií tukových buniek sa aktivujú nadbytočné telesné tuky a stratia sa. Vďaka BYAS výživovým doplnkom sa výrobky postarajú o to , aby sa tieto partie pripravili na redukciu tuku.
CHUDNUTIE Z PROBLEMATICKýCH OBLASTÍ : odstránenei problematických častí tela nadbytočné kilá nahromadené v priebehu rokov, z ktorých sa Vám nepodarilo odstrániť ani prostredníctvom diéty, alebo športu.
EFEKTÍVNE ODSTRÁNENIE CELULITÍDY : Vďaka MTS-u ( MULTY -SYNCHRON TECHNOLÓGIÍ ) sa posilňujú hlboko zakorenené spojivové tkanivá. Takto sa škaredá, vráskavá pokožka stáva pevnejšou a hladšou.

Viac tu: http://prirodnylekar-mikroriasy.webnode.sk/products/byas-body-lifter-/

Iontoforéza

 

Face Lifter používa princíp iontoforézy, aby ionizované účinné látky BYAS špeciálnych sérumov, ako napr.:

zložka hyaulurón aminokyselín sa dostali aj do hĺbky pokožky.

Výrazne zlepšujú vIhkosť spojivových tkanív a fibrolastom produkciu kolagénu a elastínu.

Pokožka bude jemná a pružnejšia. Menšie vrásky zmiznú a väčšie vrásky vyblednú.

Parafínový zábal na ruky

Parafínový vosk je vhodný na liečebné,ale aj kozmetické použitie.Je to vosk získaný z ropy,ktorý je obohatený o vitamín E.Parafín veľmi dlho udržiava teplotu a tak dochádza k zlepšeniu krvného obehu.Teplo otvára póry,cez ktoré sa ľahsie vstrebávajú výživné látky a pokožka si lepšie udržuje hydratáciu.Pokožka je zvláčnená,jemná a bez odumretej kože.Parafínový zábal tiež zvyšuje lokálne prekrvenie a môže byť prvou pomocou pri studených rukách a nohách.Taktiež pôsobí relaxačne na kostrové svalstvo a nervovú sústavu.Jeho blahodarné ôčinky sa využívajú aj pri chorobách kľbov,reumy či pri redukcii celulitídy.APLIKÁCIA:Nanesieme masku na ruky.Namáčanie rúk do parafínu je potrebné vo viacerých vrstvách.Po aplikácii pekryjeme parafín na pokožke fóliou a použijeme termo návleky.Doba pôsobenia 20-30min

Aromaterapia - inhalácia kyslíka

Inhalácia kyslíkaInhalácia kyslíka-liečbu kyslíkom alebo tiež oxygenoterapia,je komplexnou liečbou.Má priaznivé učnky nielen na choré ustrojenstvo,ale posilňuje celý organizmus.

Metóda je založená na inhalácii kyslíka s koncentraciou az 96% pomocou nosnej kanyly. Kyslik je vyrábaný bezpečným elektrickým zariadenim na báze nanofiltrov.

Kyslík je odfiltrovaný priamo zo vzduchu na molekulárnej úrovni. Učinky kyslíka si možete vychutnávat pri relaxačnej hudbe,v príjemnom prostredi. Oxygenoterapia nie je riziková a je univerzálne použitelná!

Kyslíkové ošetrenie pleti

Kyslikove osetrenie pletiProcedúra obsahuje:-odličenie,nanesenie séra a aplikáciu kyslíkovou pištolou,-aplikácia výživnej masky a konečného krému.

Je to prírodná.lahko použitelná kozmetická procedúra a velmi príjemný sposob,ako vyzerať čo najlepšie.96%kyslík pod tlakom urýchluje obnovu buniek a omladenie,ma protizápalový učinok,urýchluje tvorbu kolagénu,hydratuje,...

Je vhodná aj pre mužov!    Účinky kyslíka na pleť:-aktivuje sa obnova buniek

                                                                       -minimalizujú sa vrásky

                                                                       -zlepšuje sa elasticita pleti

                                                                       -reguluje sa produkcia podkožného tuku

                                                                       -pleť sa detoxikuje a čistí

                                                                       -nastáva mikrobunková cirkulácia

Liftingová masáž tváre

Liftingova masaz tvareSlúži na stimuláciu mimických svalov,kde nám najčastejšie vznikajú vrásky.Zlepšuje všetky funkcie pokožky,spevńuje kontúry tváre a dekoltu,učinne pôsobí a predchádza stárnutiu pokožky.

Masáž trvá 20min+ liftingová maska a konečný krém.

Masáž je určená pre všetky typy pleti.

Mikromasáž očného okolia

Mikromasaz ocneho okoliaJe to špeciálne koncipovaná masáž,ktorá sa skladá z jemných,hladivých ťahov,krúženia,poštipov a poklepov,ktoré na seba nadvädzujú a striedajú sa s miernym tlakom.

Obmedzuje tvorbu vrások okolo očí a tvorbu kruhov a vačkov pod očami.

Znižuje vnútroočný tlak a uvolňuje napätie a priechodnosť dutín.

CHAMPI masáž hlavy

CHAMPI masaz hlavyJe to indická relaxačná masáž,ktorá veľmi účinne odbúrava stres a pri pravidelnom opakovaní dokaže obmedzit alebo úplne zastaviť výskyt migrén.Masáž hlavy pomáha prevažne pri bolestiach hlavy,nespavosti,hučania v ušiach,ale má aj blahodárny učinok na podporu rastu vlasov.

Masáž sa najčastejšie aplikuje v sede na sucho.Žiadne oleje,žiadne vyzliekanie.Ideálna relaxácia na ceste do prace alebo z práce.

Thajská masáž bylinnými guľami

Thajska masáž bylinnými guľamiMasážou s rozprúdi energia na dráhach tela,ktora keď je zablokovaná vonkajšími vplyvmi,ako je stres, neprúdi ako má tak vzniká problém v niektorom orgáne. Pôsobenie herbálnych guľí osviežuje a ukludňuje telo a myseľ.

Teplo a esenciálne oleje z byliniek spoločne pracujú na uvoľnovaní svalových bolestí,napätia,vyživujú pokožku a zároveń stimulujú krvný obeh.Masáž bylinnými guľami sa odporúča po akomkoľvek masážnom úkone,pričom nie je limitovaná žiadnou vekovou skupinov.

Nachádzaš sa tu: Home Ponuka služieb